Grafické návrhy

Grafické návrhy - jak postupovat:

1. Dodat rozměry koupelny v centimetrech, půdorys nakreslený od ruky s uvedením rozměrů koupelny a výšku místnosti (v případě podkrovní místnosti ještě výšku stěny v místě zkosení a délku stropu k místu zkosení).

2. Zakreslení dveří a oken do stěny, naznačit otvírání ven nebo dovnitř a vzdálenost dveří od rohu místnosti a rozměr dveří, u oken vzdálenost okna od rohu místnosti jeho rozměr a výšku od podlahy, v případě střešního okna vzdálenost od rohu místnosti rozměr okna a vzdálenost od začátku zkosení.

3. Zakreslení výklenků, přizdívek, komínů a jejich rozměrů a umístění.

4. Umístění zařizovacích předmětů, jejich rozměr a umístění (WC, bidet, umyvadlo, vana, sprchový kout, koupelnová skříňka, galerka nebo zrcadlo. Není důležitý výrobce ani série zařizovacích předmětů , protože se jedná o návrh obkladů a dlažeb.

5. Toto vše může být do jednoho nebo dvou obrázků.

6. Vybrat sérii obkladů a dlažeb a výrobce.

7. Zaslat údaje na e-mail  jj-koupelny@seznam.cz nebo osobně na prodejně.

8. Cena grafického návrhu 1 815,- Kč vč. DPH platí se při předání výše uvedených podkladů pro zpracování grafického návrhu. Platba je možná hotově na prodejně nebo převodem na účet číslo 220216321/0600 Moneta bank. Při nákupu nad 24 200,- Kč vč. DPH se odečítá z nákupu 1 210,- Kč vč. DPH.

9. Každá změna v grafickém návrhu 605,- Kč vč.DPH. Změny se neodečítají z nákupu.

10. Provedeme nakreslení půdorysu koupelny se zakreslením zařizovacích předmětů a pak společně se zákazníkem provedeme rozmístění obkladů a dlažeb. Po dokončení grafického návrhu odešleme pohledy na jeho e-mail.

Obklady Laterizio

Obklady Ambio

Obklady Cloe